Úvodní stránka » Archiv vítězů » Výherci fotosoutěže "O napínací potahy"

Výherci fotosoutěže "O napínací potahy"

Jana Melezinková 

Přežila jsi 6 vnoučat,3 domácí mazlíčky-už ti to tak nesluší jako když jsi byla nová a já ti chci pořídit nový kabátek. Sloužíš už 12 let a to by byl pro tebe dárek.

 

Jitka Šupová

Sedačko naše, vždyť si jak prase! Nebýt toho potahu, už by jsi byla v tahu! Jenže potah světlý, to jsme se fakt spletli! Chce to prostě změnu, tak veršuji za odměnu!

 

Petra Svobodová

Moje milá sedačko, jsi již trochu letitá, ale stále pohodlná. Kocourek ti dal pěkně zabrat, když si z tebe udělal škrábadlo, i když měl svoje. Snad se na něj nezlobíš, jako jsem se zlobila ze začátku já. Zasloužila by sis nový kabátek. Mnozí by tě vyměnili za nový model, ale zatím stále sloužíš dobře, tak si to nezasloužíš. Navíc bys mohla někde vyzradit, co jsme spolu všechno zažily, tak si to raději necháme pro sebe jako tajemství.

 

Marta Benčková

My sme si poťah od Dekodomy kúpili,každú návštevu vynovenou sedačkou prekvapili.A keď teraz poťah od Dekodomy vyhráme aj babkinu sedačku vynovíme,jej srdiečko potešíme a všetkých návštevníkov prekvapime.

 

Marta Dufková

Dříve v roli miláčka byla tahle sedačka, ale už to dávno je, teď mě spíše stresuje. Pohodlně se v ní sedí, ale špatně se na ní teď hledí. Potah dávno vyšel z módy, nikdo na něj nepěje už ódy. Ráda bych to změnila, její slávu vrátila. Víte co já udělám? Skvělý nápad zrovna mám. Potah na ní nasadím, báječně ji omladím. Už to vidím, už to mám, ale kde ho koupit mám? To je přece volba jasná, bude zase *holka* krásná! Decodoma navštívím, v eshopu tam nakoupím. Rozměrů tu mraky mají, spoustu vzorů prodávají. Sedačka zas bude jako nová, všechny nedostatky krásný potah schová. Manžel oči valit bude, na křesla nám taky zbude. Sedačce své potah dám, co se chválí prostě sám. Váš příspěvek formou výhry bych moc ocenila, s velkou radostí bych k nákupu ho ihned využila.

© 2013-2024, decoDoma, s.r.o. - Bohdalecká 1490/25 , Praha 10 - Michle , info@decoDoma.cz , tel. 491204205

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací